ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

12 листопада 2021 року, проведено засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний засідання було винесено два питання:

- забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів та стан охоплення вакцинацією населення міської територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19;

- створення умов для безпечного перебування та навчання дітей, організації харчування в закладах освіти міської ради відповідно до вимог чинного законодавства.

Членами комісії було наголошено на забезпеченні контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на об’єктах соціальної сфери , в закладах освіти, закладах громадського харчування, об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, розважальних закладах та у громадському транспорті та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з метою запобігання поширенню COVID-19.

Також забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, здійснювати контроль за роботою центрів масової вакцинації та пунктів щеплення на підпорядкованій території, нарощування темпів проведення вакцинації населення підпорядкованої території, здійснення ширкої комунікаційної та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення на підпорядкованій території, забезпечити роботу комісії за участю фахівців Держпродспоживслужби з перевірки організації харчування, провести профілактичну роботу з постачальниками щодо маркування харчових продуктів, посилити роботу комісії з бракеражу продуктів та продовольчої сировини, забезпечити щоденний моніторинг повітряно-теплового режиму та здійснювати постійний контроль за дотриманням температурного режиму в закладах освіти.

Заклади загальної середньої освіти громади продовжують роботу у звичайному режимі.Подальші рішення комісії ТЕБ та НС про посилення карантинних обмежень залежатимуть від епідемічної ситуації в нашій громаді. Тому, закликаємо усіх мешканців Гайворонської громади дотримуватися правил карантину та не нехтувати власним здоров’ям і наших близьких.