ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 №470 виконавчий комітет Гайворонської міської ради щорічно в період з 01 грудня 2021 року по  31 січня 2022 року проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Виконавчий комітет Гайворонської міської ради звертається до громадян, які перебувають в черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов, щодо обов’язкового оновлення своїх облікових справ у період з 01 грудня 2021 року по  31 січня 2022 року за адресою: м.Гайворон, пл.Героїв Майдану, 5, відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою.

Перереєстрація здійснюватиметься на підставі надання громадянами наступних документів:

• Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім'ї, які перебувають на квартирному обліку;
  • Копія свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у власному будинку або приватизованій квартирі);
  • Копії паспортів (1, 2 та всі сторінки реєстрації) черговика та дорослих членів сім'ї;
  • Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім'ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;
  • Довідки з місця роботи (навчання) черговика та дорослих членів сім'ї, копія пенсійного посвідчення;
  • Копія свідоцтва про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї;
  • Копії документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку.
  • Довідка з бюро технічної інвентаризації про наявність (відсутність) у черговика та членів його сім`ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі.