РОБОЧИЙ ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА ОБЛАСТІ ТА РАЙОНУ

Вчора, 9 листопада, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Поліщук, виконуюча обов’язки голови Голованівської РДА Ольга Бугаєнко та депутат Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд з робочим візитом відвідали Гайворонську міську територіальну громаду. Метою візиту було здійснити перевірку КНП «Центральна міська лікарня», відділення екстреної медичної допомоги, хід ремонтних робіт поліклінічного відділення та огляд інфраструктури громади.

Розглянуто питання щодо встановлення та підключення вентиляційної системи в рентгенівському кабінеті та підвищення рівня вакцинованого населення громади.

По закінченню робочої поїздки було обговорено пріоритети розвитку медицини в громаді та оцінено потужність і нові можливості КНП «Центральна міська лікарня».