СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРИ ТА ПАРТИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ У НАВЧАННІ

Однією з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприятиме творчому розвитку й мотивації учнів до навчання.

Заклади загальної середньої освіти Гайворонської міської територіальної громади за кошти державного та місцевого бюджетів (448 тис.грн.) на засадах співфінансування придбали та отримали 256 одномісних парт, які мають додаткову полицю та регулюються по висоті. Нові парти для учнів є мобільними, безпечними та екологічними. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати колективно, але з індивідуальним місцем для кожної дитини. Учні матимуть можливість вільно пересуватися класом, трансформуючи свої робочі місця для групової та індивідуальної роботи. Також було забезпечено співфінансування у вигляді субвенції обласному бюджету Кіровоградської області в розмірі 84,282 тис.грн. на придбання 42 ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання адже важливо, щоб учителі мали змогу користуватися сучасними гаджетами у своїй повсякденній роботі. Міністерство освіти і науки України приділяє значну увагу своєчасній та всебічній методичній підтримці вчителів із метою оперативного освоєння ними нових цифрових навичок.