ВОНИ НЕСУТЬ КУЛЬТУРУ ДО КОЖНОГО СЕРЦЯ ТА КОЖНОЇ ДУШІ

Культура робить людину особистістю, формує національну спільність та робить нас неповторними. Культурні досягнення та звичаї – це скарб, яким вправно володіють працівники культури та майстри народного мистецтва, примножуючи національні українські традиції та звеличуючи рідний край.

Сьогодні Україна вшановує тих людей, завдяки яким ми вчимося бачити прекрасне та відчувати неповторність простих речей - працівників Центрів культури та дозвілля, музеїв, театрів і кінотеатрів, керівників художніх колективів.

З нагоди професійного свята в сесійній залі Гайворонської міської ради перший заступник міського голови Ігор Ковердяга та заступник міського голови Юлія Пошенко привітали працівників галузі культури та вручили подяки Сергію Загарію та Аллі Соболенко за високу професійну майстерність, вагомий внесок у сприяння реалізації соціально-культурної політики в громаді та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.