ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА СІМ’ЯМ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

В  сучасному  українському суспільстві сім’я потерпає в першу чергу від погіршення матеріального становища. Поряд з багатьма важливими проблемами чи не найголовніші є проблеми соціальні, адже вони стосуються кожної окремої особи. Майже в кожному старостинському окрузі нашої громади проживають сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Служба в справах дітей Гайворонської міської ради проводить благодійну акцію по збору гуманітарної допомоги (теплий одяг, взуття, продукти  харчування) для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, які перебувають у складних життєвих обставинах на території нашої громади.  Подібна допомога не лише заощадить сімейний бюджет цих родин, але й додасть відчуття у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.

Якщо Ви також  маєте бажання взяти  участь у акціях з надання гуманітарної допомоги (теплий одяг, взуття, продукти  харчування) сім’ям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Гайворон, площа Героїв Майдану, 5, каб. 12.