РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ

З метою забезпечення вимог постанови Кабінету Міністрів України №420 від 14 квітня 2021 року зі змінами в Порядку  надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, створено перелік будинків, в яких в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення та які можуть звернутися за призначенням житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу електричної енергії для обігріву житлових  приміщень населення. У зв’язку з цим громадяни, які проживають в зазначених будинках можуть подати документи для призначення субсидій в ЦНАП Гайворонської міської ради, каб.№1 з такими документами:

1. Заява та декларація;
  2. Довідка з ЖЕК про склад сім’ї про відключення від централізованого опалення;
  3. У разі наявності людей, які зареєстровані, але не проживають – довідка з місця роботи (з іншого міста) або акт обстеження соціального інспектора;
  4. Якщо бажаєте виплату через банківську установу, необхідні банківські реквізити.