ПЛУТАНИНА В ДОКУМЕНТАХ ЛЕДЬ НЕ "УБИЛА" ТРУДОВИЙ СТАЖ: ЯК СИСТЕМА БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПОВЕРНУЛА ЖІНЦІ ПЕНСІЮ

  • 295

??Уважно стежте за тим, як оформлюються ваші ????????????документи, чи не допущено в них помилок у написанні імені, прізвища та по батькові, чи правильно зазначена посада чи дати у трудовій. Інакше, коли доведеться оформлювати пенсію, здійснювати інші правочини, можете втрапити у тривалу халепу, як це сталося із пані Тетяною.

Річ у тім, що в неї у свідоцтві про народження було записано один варіант по батькові, а у паспорті інший????. І надалі були різні по батькові в усіх інших документах, які зазвичай супроводжують людину в житті. Ця плутанина, а також суперечливі записи про роки роботи та розмір заробітної плати трудових архівах не дозволила Пенсійному фонду врахувати у трудовий стаж період роботи в колгоспі "Червона Поляна" з 1976 по 2002 рік. Тож їй було відмовлено в призначенні пенсії за віком.

Отакий викрут долі ???? - працювала, працювала, а пенсії нема. Але пані Тетяна не впала у відчай, а звернулася до Чаплинського бюро правової допомоги (Каховський місцевий центр з надання БВПД). Оскільки вона мала право на безоплатну вторинну правову допомогу, то для захисту її інтересів у суді їй призначили адвокатку Олесю Чавурську, яка звернулася до суду з позовом до ГУ ПФУ в Херсонській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії.

?????? ?????? Колегія суддів у своєму рішенні зазначила, що вказане невірно по-батькові не впливає на наявність трудового стажу у колгоспі, а до даних з архівних довідок можна поставитися критично, оскільки основним документом про трудову діяльність членів колгоспів є трудова книжка колгоспника.

Доказів по справі виявилось достатньо, і суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню. Він хвалив рішення, яким зобов’язав ГУ ПФУ зарахувати пані Тетяні трудовий стаж за період роботи в колгоспі «Червона Поляна» та призначити пенсію за віком.

????Приємно, що задоволена результатом роботи система БПД пані Тетяна написала ????подяку на адресу адвокатки Олесі Чавурської.

????Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: ?? https://bit.ly/3k2zqpU

???? Більше кейсів системи БПД тут ?? https://bit.ly/35YQ57A

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid