З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Шановні працівники соціальної сфери!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
Відзначення Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. Такими службами на території громади є: Відділ соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров'я,Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), служба у справах дітей, Гайворонський міський центр соціальних служб.
Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Ми дякуємо вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття.
Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, достатку невичерпної енергії та відчуття важливості справи, яку Ви робите!

Роман ВОЛУЙКО