ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА КУБКУ УКРАЇНИ З ТРАДИЦІЙНОГО КАРАТЕ

• 364

В останні вихідні місяця, 30 та 31 жовтня, в місті Кропивницький відбувався Кубок України з Традиційного карате. Турнір проходив в Хомбу-Додзьо (головному залі) Національної Федерації Традиційного Карате-До України. Честь Кіровоградської області представляли вихованці Гайворонської ДЮСШ. За результатами змагань, гайворонці вибороли - 6 «золотих» медалей, 8 «срібних» та 1 – «бронзову». В індивідуальній програмі та фу-го спортсмени зайняли 4 місця і 2 місце в командних змаганнях. Також хочеться відмітити роботу молодших спортсменів, які зайняли 5 місце.

У збірну команду увійшли: Гайдюк Дарія, Тодораш Аміна, Щвець Дарія, Склярук Анна, Мельник Олександр, Кривцов Ярослав, Могильчак Дмитро та Кравець Михайло. Тренер команди Сидорова Галина.

Вітаємо наших спортсменів з гарним виступом і дякуємо за наполегливість та результативність!