БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ - СПІЛЬНА ТУРБОТА!

Щоб вимагати якість послуг та робіт з наших комунальних підприємств та робітників, треба створити відповідні умови. Оновлення техніки – це один з кроків для підвищення якості послуг для наших мешканців. Міською владою за кошти бюджету придбано для старостинських округів 5 нових сучасних ланцюгових бензопил Dnipro-M DSG-62H, завдяки яким утримання територій в належному стані стане значно простішим.

На минулому тижні в с.Долинівка вийшов з ладу насос, встановлений на свердловині, з якої отримувала воду Долинівська філія КЗ «Гайворонський ліцей №1». Спільно з працівниками КП "Гайворонський комунальник" та жителями села Стриженюком С.М., Тімушем П.О. та Нарадовим В.І., проводилася розчистка території та вивезення вирізаної самовільної порослі та сміття від скважини до сміттєзвалища. Працівниками здійснено демонтаж старого та монтаж нового сучасного обладнання: придбано та встановлено новий насос, замінено водяні труби та електрокабелі. Для проведення відповідних робіт залучено 6 працівників та 2 одиниці техніки. Наразі водопостачання відновлено.