АМУ ОРГАНІЗУВАЛА ПОЇЗДКУ НА ВИСТАВКУ EXPO 2020 ДЛЯ ОЧІЛЬНИКІВ ГРОМАД

  • 371

Впродовж минулого тижня делегація керівників органів місцевого самоврядування, серед яких і голова Гайворонської громади - Роман Волуйко, активних учасників проєкту "Подолання цифрової освітньої нерівності" працювали на Еxpo 2020 у Дубаї. В колі колег та однодумців було обговорено нові ідеї розвитку, сучасний світовий досвід, актуальні тренди та технології майбутнього. Кожен з учасників делегації в рамках заходу шукав відповіді на найболючіші питання розвитку освіти та науки у своїй громаді. Відвідування Еxpo 2020 безумовно стане кроком уперед у особистісному розвитку кожного з учасників. Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в громадах, зокрема:

- підключення закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів;

- участь педагогічних працівників закладів освіти громади у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін.;

- залучення громад до національних та міжнародних проєктів, в тому числі грантових;

- організацію заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими громадськими організаціями.

Освіта має бути основним пріоритетом розвитку, але підходи до її організації і трансформації мають відповідати сучасному цифровому світу. Світ шалених швидкостей та зміни - невпинний процес. Тільки освічені, сучасні люди зможуть зробити країну, а отже і громаду конкурентоспроможною. Україна має шанс стати пліч о пліч з найрозвинутішими країнами світу, тому потрібно скористатися шансом, який надає сучасний високотехнологічний світ та навчитися не тільки згадувати минуле, але й бачити перспективу.