ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ ЧАС

В Україні наприкінці цього тижня переводитимуть стрілки годинника. Поки перехід на «зимовий» і «літній» час Рада так і не змогла скасувати.

Так, в ніч на 31 жовтня, у неділю, о 4 ранку українці переведуть стрілки годинника на одну годину назад.

Переведення годинника в Україні регламентується постановою Кабміну від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України».

Нагадаємо, Верховна рада у березні цього року відправила на доопрацювання в комітет законопроект №4201 «Про обчислення часу в Україні», який пропонує скасувати сезонне переведення годинників. У документі пропонується, щоб в Україні залишився «зимовий» час.

Варто відзначити, що всі гаджети та електронні пристрої, які підключені до інтернету, автоматично о 4 годині ночі переведуть час. Про це треба пам'ятати, щоб не перевести годинники два рази.