Стань токарем за сприяння служби зайнятості. Стань затребуваним фахівцем за підтримки служби зайнятості.

  • 217

 

Фото без опису

Токарській справі навчають безкоштовно у Рівному

 

Професія токаря – одна з найбільш розповсюджених професій металообробки, яка використовується в механічних, інструментальних і ремонтно-механічних цехах підприємств машинобудування, суднобудування, авіабудування, приладобудування; в ремонтних цехах сільського господарства, транспорту, зв’язку, на будівництві.

З метою підготовки висококваліфікованих працівників цієї професії за сприяння обласного центру зайнятості 19 жовтня  поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян. Курс навчання триватиме 8,8 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

  • базова/неповна базова загальна середня освіта;

  •  вік особи не менше 18 років;

  •  медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості