Які підстави передбачені для відмови у видачі дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства?

  • 263

 

Фото без опису

 

У попередньому матеріалі з питань видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства йшлося про те, що окремі помилки в документах, що подані для отримання дозволу, не призводять до відмови у його видачі (за умови їх усунення). Але в той же час існують підстави для відмови у видачі дозволу або продовженні його дії.

Такі підстави викладені в статті 42-9 Закону України “Про зайнятість населення”. Ними є:

неусунення підстав для зупинення розгляду заяви протягом 7 робочих днів (3 робочі дні – для продовження) або визнання регіональним центром зайнятості мотивувального листа, поданого роботодавцем, необґрунтованим;

подання заяви та документів для продовження дії дозволу з порушенням 20-денного строку до закінчення строку дії дозволу;

відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про роботодавця або наявність відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, або наявність відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, який є роботодавцем.

Відмова у видачі, продовженні дії або у внесенні змін до дозволу з інших підстав не допускається.

Після усунення підстав для відмови у видачі, продовженні дії або у внесенні змін до дозволу роботодавець може повторно подати документи.

Довідково. З текстом Закону України “Про зайнятість населення” є можливість ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості.

Детальніше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/docs?page=4

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості