ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

21 жовтня, відбулося засідання 17-ї позачергової сесії Гайворонської міської ради восьмого?скликання. Традиційно головував на ньому Роман Волуйко.

На самому початку засідання секретар міської ради?Володимир Сікорський запропонував зміни до порядку денного, а саме – доповнити його ще двома питаннями про внесення змін до договору оренди землі з галузі земельних?відносин. Депутати,?затвердивши порядок денний зі змінами, розглянули питання Про включення до переліку земельних ділянок з метою підготовки лотів до продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної?документації. Доповідь з цього питання надала начальник відділу земельних відносин Ольга Лисенко, яка повідомила, що планується винести на аукціон?продаж?права оренди земельних ділянок на території громади. Щодо цього питання виступив і депутат міської?ради Олександр Мешков, який висловив свою позицію по даному питанню. Після жвавого обговорення міський голова поставив питання на голосування і більшістю голосів воно було підтримано.

Далі?депутати розглянули питання?Про затвердження Положення про порядок продажу?земельних ділянок?комунальної власності,?на яких розташовані?об’єкти нерухомого майна,?на?території Гайворонської?міської територіальної?громади. Положення?визначає організаційно-правові?засади?і порядок?продажу земельних ділянок шляхом викупу за заявами (клопотаннями) зацікавлених осіб, які мають у власності об’єкти нерухомого?майна, розташовані?на?земельних ділянках комунальної власності. Після нетривалого обговорення депутати проголосували щодо цього рішення, чим підтримали його. Окрім?того?депутати розглянули також питання щодо внесення змін до договорів оренди землі. Тут голосів для підтримки у депутатів забракло. Доповідь з земельних питань здійснив член постійної комісії міської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища Руслан Гродзіцький. В процесі доповіді міський голова надав слово для виступу представникам села Червоного, земельні питання яких розглядалися.