ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЮ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ДОЛИНІВКА З ДНЕМ СЕЛА!

Від імені Гайворонської міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села Долинівка. День села традиційно є однією з найулюбленіших подій, якої чекають і до якої готуються. Це - день народження нашої долі. Адже місце, де ми народилися, робили перші кроки, вперше познайомилися зі світом знань, виросли, набули перших друзів, живемо і працюємо, назавжди залишає видимий слід і в душі, і свідомості. Тож в цей день хочеться подякувати всім жителям за внесений вклад в життя села і щиру любов до рідного краю! Нехай у вашому селі завжди панують мир, злагода, згуртованість та гостинність.

Міський голова                                                       Роман ВОЛУЙКО