КОМАНДА "МАЙБУТНЄ ГАЙВОРОНЩИНИ" ЗДОБУЛИ ПЕРШІСТЬ В ЗМАГАННЯХ "ЗАХИСНИК КІРОВОГРАДЩИНИ"

Вчора, 12 жовтня, на Кіровоградщині всьоме відбулись обласні національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини» серед школярів. Захід пройшов на території села Новоандріївка, Новгородківської селищної громади Кропивницького району на базі стрілецького клубу "Arms club". Участь у ньому взяли 19 команд територіальних громад Кіровоградської області. 11-класники змагалися зі стрільби, туристичної смуги перешкод, силових вправах на перекладині, розбирання та збирання автомату, перетягування канату. У загальному заліку переможцем цьогоріч стала наша команда Центру військово-патріотичного виховання «Майбутнє Гайворонщини» МНВК Гайворонської міської ради у складі Олексія Верби, Богдана Санаєва, Ярослава Савчука, Анатолія Порхуна, Максима Бондаренка та Дмитра Токарчука. Висловлюємо подяку тренерам-викладачам за підготовку переможців, а саме: Анатолію Трачуку, Сергію Іщуку, Дмитру Прусу, Володимиру Посухівському. Щиро вітаємо сильних, вольових, цілеспрямованих людей з перемогою! Бажаємо нових спортивних рекордів, юнацького запалу, активності і бажання перемагати.