СПОРТИВНА ГРОМАДА

09 жовтня 2021 року в с. Бірки Олександрівської ТГ були проведені змагання з легкоатлетичного кросу у рамках обласних спортивних ігор серед команд сільських, селищних та міських територіальних громад. Команда Гайворонського політехнічного коледжу гідно представила себе в змаганнях, де продемонструвала свою витримку, силу, вміння перемагати.

Переможці на дистанції 1000 м серед дівчат:

Гаврилюк Маша – І місце

Головко Анастасія – ІІ місце

Переможці на дистанції 1000 м серед юнаків:

Ляховський Євгеній – І місце

Стус Дмитро – ІІ місце

Скрипник Влад – ІІІ місце

Переможці на дистанції 3000 м серед юнаків:

Баглай Євген – ІІ місце

Естафетний біг 4Х1000 метрів зайняли І місце у командному складі:

Ляховський Євгеній, Баглай Євген, Головко Анастасія, Якубовська Дарія

(тренер-викладач Костенко О.Л.)

Цього ж дня відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Миколи Іванова. Призові місця зайняли:

2 місце - Оляднічук Марина (тренер-викладач Кузь В. В.) та Свідерська Віра (тренер-викладач Байда. В. І.);

3 місце - Здержко Михайло та Пластініна Вікторія (тренер-викладач Байда. В. І.).

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та подарунками. Вітаємо з перемогою! Ви справжні чемпіони, ми пишаємося вами!