НАРАДА ЩОДО ВІДКРИТТЯ ГЕМОДІАЛІЗНОГО ВІДДІЛЕНЯ

Сьогодні було проведено нараду з представниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Центральна міська лікарня» по проведенню скринінгу хвороб нирок та ниркової недостатності. Генеральний директор лікарні Олександр Скрипник зазначив, що найближчим часом планується відкриття гемодіалізного відділення в місті, в зв’язку з чим необхідно зробити скринінг вразливих груп населення (хворі на цукровий діабет, гіпертонічні та ниркові хвороби). На зустріч запросили заступника директора компанії ТОВ «АСТРА-МЕДІКАЛ» Олега Тура, який акцентував увагу на тому, що відкриття відділення є актуальним, адже тільки в Гайворонській громаді нараховується 17 хворих, які потребують процедури гемодіалізу. Це дасть змогу жителям Гайворонщини та сусідніх громад, які хворіють хронічною нирковою недостатністю проходити регулярно, а саме тричі на тиждень, процедури гемодіалізу по місцю свого проживання і не витрачати час та кошти для поїздок в обласну лікарню та в лікарні інших областей. Наразі компанія готова безкоштовно надати необхідну кількість реактивів для скринінгу. Також за власний кошт проведе ремонтні роботи і забезпечить апаратами «штучна нирка» (до 7 одиниць) і апаратом водоочистки (розрахунок - на кількість апаратів «штучна нирка» до 10).