14 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ: ВУЗЬКОКОЛІЙКА ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ

Наприкінці травня 2021 року з метою привернення уваги до проблем бездіяльної вузькоколійки та відновлення руху на ній було проведено туристичний фестиваль GOODoK FEST, в якому взяли участь народні депутати, представники Кіровоградської обласної ради, голови територіальних громад, місцева влада та ентузіасти. В ході фестивалю провели конференцію щодо туристичного потенціалу Гайворонської вузькоколійної залізниці, її проблем та перспектив. І ось маємо перші гарні новини для громади. Починаючи з 14 жовтня керівництво Одеської залізниці запускає по вузькоколійці приміський поїзд №6272/6274 сполученням "Гайворон - Рудниця". Поїзд проходить майже 80-кілометрову відстань від Гайворона до Рудниці через колишній райцентр Бершадь, де збереглася станція. На станції Рудниця можна пересісти на електропоїзди сполученням "Одеса - Вапнярка" і "Кодима - Вапнярка", а також пасажирські поїзди сполученням "Ізмаїл - Одеса - Київ", "Одеса - Львів - Івано-Франківськ - Рахів", "Одеса - Ковель".

Відправлення поїзда з Гайворона о 17:20, зупинка в Бершаді о 18:33 - 18:35, прибуття в Рудницю о 21:03. У зворотному напрямку відправлення з Рудниці о 4:05, стоянка в Бершаді в 6:34 - 6:39, прибуття в Гайворон о 7:51. Поїзд курсуватиме щоденно.