ТВОРЧІ ДІТИ ГРОМАДИ

На початку жовтня 2021 року в м. Києві за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» відбувся Всеукраїнський дистанційний конкурс майстрів «СМАЙЛ ФЕСТ» - «Краса рідного краю», в якому взяли участь вихованці гуртка ''Дивоцвіт'' КЗ ''Гайворонський ЦДЮТ'' під керівництвом Лариси Марковської. В номінації ''Декоративно-прикладне мистецтво'' в ІІ віковій категорії: Софія Кушнір – лауреат І премії, Каріна Поліщук – лауреат ІІ премії, Софія Чернецька - лауреат ІII премії. Учениці були нагороджені пам’ятними дипломами, а їх викладач - подякою, за високу професійну майстерність, духовне збагачення підростаючого покоління, а також вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей та молоді. Вітаємо переможців та їхнього талановитого керівника. Бажаємо творчого натхнення, успіхів та перемог!