УВАГА! ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ В ГРОМАДІ

  • 380

Фото без опису
Сьогодні, 08 жовтня 2021 року,  проведено засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Основним питанням порядку денного, що розглядалось на засіданні – визначення подальших карантинних обмежень на території громади в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаною з поширенням COVID 19, пневмонії та респіраторних захворювань.
Комісією було наголошено, що станом на 8 жовтня 2021 року Кіровоградська область, в тому числі територія Гайворонської міської територіальної громади знаходиться в жовтій зоні.
З даного питання доповіли керівники закладів охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, відділів освіти та культури. На сьогодні маємо проблему із стаціонарним лікуванням.
З метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації членами комісії прийнято рішення про посилення карантинних обмежень з 11 жовтня 2021 року та КЗ «Гайворонський ліцей №1» перевести на дистанційне навчання, з 14 жовтня заклади загальної середньої освіти територіальної громади відправити на канікули.  Подальші рішення комісії ТЕБ та НС про посилення карантинних обмежень залежатимуть від епідемічної ситуації в нашій громаді.
Також членами комісії прийнято рішення про створення робочої групи з метою постійного моніторингу та організації рейдових перевірок за дотримання карантинних правил в установах, підприємствах та організаціях, а також суб’єктами господарювання.
Тому,  закликаємо усіх мешканців Гайворонської громади дотримуватися правил карантину та не нехтувати власним здоров’ям і наших близьких.