"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО" НА ГАЙВОРОНЩИНІ: ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ РЕМОНТ ТРИВАЄ

ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА» виконує роботи з поточного середнього ремонту. У 2021-2022 році ремонтом буде охоплено ділянку протяжністю близько 40 кілометрів автошляху Т-02-07 Джулинка-Гайворон-Благовіщенське (М-05). Цей об’єкт відновлюється в рамках програми Президента «Велике будівництво» на замовлення служби автомобільних доріг в Кіровоградській області.

Дорогу розділено на два участки. Перша ділянка - Джулинка–Гайворон (км 6+800 – км 16+100) та друга – Гайворон-Благовіщенське (км 18+690 – км 49+217). Наразі продовжуються ремонтні роботи на другій ділянці. Попередньо будівельники провели фрезерування пошкодженого за роки експлуатації дорожнього покриття, влаштування нижнього шару зі щільного крупнозернистого асфальтобетону. До кінця поточного року заплановано завершити влаштування верхнього шару покриття зі щільного дрібнозернистого асфальтобетону товщиною 50 мм та встановити бордюрний камінь в межах населених пунктів на ділянці Гайворон-Благовіщенське. Для забезпечення безпеки дорожнього руху на всій протяжності відновлюваної ділянки автодороги буде нанесено горизонтальну дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Шановні водії! Роботи виконуються під рухом! Будьте уважні та обережні за кермом!