СПОРТСМЕНИ ГАЙВОРОНЩИНИ ВИБОРОЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ТРАДИЦІЙНОГО КАРАТЕ

????4 жовтня в місті Катовіце (Польща) відбулися змагання Traditional Karate European Children’s Cup 2021, на яких Гайворонщину та Україну представили спортсмени Гайворонської ДЮСШ. Хоча призових місць молодші учасники не здобули, але показали чудовий старт на європейській арені: Кокошко Олександр 4 місце (Куміте), Могильчак Діма 5 місце (Ката), Василевська Дар'я 7 місце (Куміте).

????Також 5 жовтня в Катовіце (Польща) на Чемпіонаті Европи Traditional Karate European Cup 2021 у складі збірної України за нагороди боролися старші спортсмени громади, показали гідний результат та здобули призові місця: Швець Дарина 4 місце (Ката), 3 місце (Куміте), 2 місце (Фуку-го); Гайдюк Дарина два 3 місця; Склярук Анна 3 місце (Куміте), 4 місце (Фуку-го), Тодораш Аміна 5 місце (Ката), 4 і 3 місце (Фуку-го), Мельник Олександр 5 місце (Ката).

????Вітаємо спортсменів та бажаємо завжди сміливо та гордо рухатися тільки вперед , долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги