СПОРТИВНА ГРОМАДА

• 519

Фото без опису

З 28 вересня по 3 жовтня, відбувся чемпіонат з марафону на байдарках та каное, який проходив в румунському місті Пітешт. Збірна України посіла 3-е місце в командному заліку, пропустивши вперед збірні Угорщини – 18 медалей і Данії.

В складі збірної команди України виступав, вихованець гайворонської ДЮСШ, Валерій Рябов. В байдарці- двійці з напарником Олександром Чехместеренко (м.Енергодар) на дистанції 29,8 км + 7 перебіжок зайняв 13 місце, в байдарці-одиночці (молодь) на дистанції 26,2 км + 6 перебіжок зайняв 17 місце, а також в байдарці-одиночці(попередній заїзд) на дистанції 3,4 км + 2 перебіжки зайняв 16 місце.

Хоч наш спортсмен не здобув призового місця, ми пишаємося його результатами та досягненнями, адже участь в змаганнях такого рівня це старт для майбутніх перемог.