З ДНЕМ СЕЛА СОЛГУТОВЕ!

Фото без описуЗ ДНЕМ СЕЛА СОЛГУТОВЕ!
Від імені Гайворонської міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села Солгутове. Це особливий день, бо іменини рідного села - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.
Усі досягнення, якими багате Солгутове, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя. Дякую кожному з вас, шановні жителі, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій. Від щирого серця вітаю всіх жителів та гостей зі святом! Зичу селу динамічного розвитку і процвітання, а усім мешканцям цього славетного краю  - міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай ваше село завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.
Міський голова        Роман ВОЛУЙКО