ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ТА ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

На фасаді КЗ «Гайворонський ліцей №2» встановили меморіальну дошку на честь «Заслуженого вчителя України» та «Почесного громадянина Гайворона» Завальнюка Віктора Микитовича, де він 44 роки працював вчителем фізики і математики. Урочисте відкриття меморіальної дошки відбулося вчора, 30 вересня, за участю представників міської ради, випускників 1969 року, керівників шкіл, вчителів та учнів від яких пролунало багато слів шани і добрих спогадів про життя та особистість вчителя. Почесне право відкрити меморіальну дошку надали міському голові Роману Волуйку  та учням Віктора Микитовича – Григорію Липовому та Станіславу Ковальову, після чого хвилиною мовчання вшанували колишнього директора Арона Борисовича Рєзніка та випускника 2009 року Ярослава Володимировича Шимчика, який захищав незалежність та суверенність нашої держави на сході, меморіальні дошки яким були встановлені на фасаді КЗ «Гайворонський ліцей №2» раніше.

Фото без описуПісля відкриття меморіальної дошки працівників освіти запросили до актової зали з нагоди їх професійного свята. Міський голова привітав педагогів та нагородив Подяками департаменту освіти  і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації та Грамотами Гайворонської міської ради. До вітання приєдналися заступник міського голови Юлія Пошенко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталя Шаповал. Своїми виступами освітян порадували хореографічні колективи «Драйв» та «Нєпосєди», а також вокальний дует Вікторії Вакуленко та Олександри Волощук.