ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Вчора, 30 вересня 2021 року, проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

На розгляд комісії було винесено три питання, а саме:

-загальний перелік суб’єктів з реагування та надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства та насильства за ознакою статі;

-обговорення та розробку алгоритму взаємодії суб’єктів надання допомоги постраждалим від домашнього насильства на території громади;

-інформація відділу поліції про випадки здійснення домашнього насильства протягом 2021 року та території громади.

Комісією було вирішено на наступному засіданні ради залучити старост старостинских округів, соціальних педагогів та психологів закладів освіти в період проведення щорічної Всеукраїнсьої акції «16 днів насильства». Членами комісії також було прийнято рішення розглянути можливість створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства на території Гайворонської міської територіальної громади.