ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК СВЯТКУЄМО РАЗОМ!

  • 835

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» Гайворонської міської ради для користувачів та жителів міста вже не один рік організовує цікаві зустрічі, акції, книжкові виставки та відео подорожі.

В цей день до бібліотечної оселі завітали поважні гості: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (соціальна сфера) – Пошенко Юлія Володимирівна, яка подарувала сертифікат на принтер для бібліотеки; начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини – Соболенко Алла Анатоліївна, яка нагородила працівників бібліотек грамотами; директор Центру культури та дозвілля – Загарій Сергій Якович; Благочинний церков Гайворонського округу, УПЦ, митрофорний протоієрей Роман, поети і письменники Катерина Барановська, Марина Джус, Олексій Павличук, Людмила Делінгевич, Катерина Волошина, які завжди дарують бібліотеці свої авторські книги та поетичні збірки.

Директор КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» Рейниш Вікторія Михайлівна щиро привітала гостей із бібліотечним святом, також подякувала партнерам та друзям бібліотеки за підтримку та плідну співпрацю.

Привітати бібліотеку зі святом завітав і аматорський гурт «Вербиченька» з с. Долинівка, які створили неповторну святкову, пісенну атмосферу.

Гості та користувачі бібліотеки знайомилися з цікавими виставками, книжковими новинками, а спілкування в дружньому колі – це найяскравіші моменти, які завжди будуть приємними спогадами.