ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ «ТУРИЗМ VS БІЗНЕС: ВІД ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПОПИТУ»

«АгроЕкспо» - найкращий приклад якісної взаємодії влади та бізнесу. Вчора, 29 вересня, у Кропивницькому відбулась церемонія відкриття однієї з найбільших агропромислових виставок в Україні – «АгроЕкспо – 2021». У відкритті взяли участь міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, заступник посла Великої Британії в Україні Ніколас Гаробс, виконавчий директор офісу по залученню інвестицій (UkraineInvest) Сергій Цівкач. В рамках виставки відбулася презентація туристичних магнітів та інтерактивна конференція «Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту», яка проходила під патронатом голови Кіровоградської обласної ради. Спікери розповіли про успішні кейси та цікаві локації області. Зокрема, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гайворонської міської ради Юлія Пошенко представила туристичні магніти Гайворонської громади та розповіла про туристичний бренд  як чинник формування позитивного іміджу Гайворонської міської територіальної громади. Міському голові, як представнику Гайворонської міської територіальної громади та учаснику інтерактивної конференції «Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту» вручили Диплом та за активну участь у роботі інтерактивної конференції, спікеру Юлії Пошенко оголосили Подяку Кіровоградської обласної ради. Окрема подяка начальнику відділу культури, туризму та культурної спадщини Аллі Соболенко та працівнику  КЗ «Гайворонський краєзнавчий музей» Миколі Працьовитому за активну участь в презентації туристичної сувенірної продукції громади.