Профілактичний рейд «Урок»

З метою перевірки умов утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, 30 вересня 2021 року спеціалісти служби у справах дітей Гайворонської міської ради спільно з працівниками поліції  та спеціалістами КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб» відвідали заклади освіти  територіальної громади, а саме: Берестягівську філію КЗ «Хащуватський ліцей», Червоненську філію КЗ «Хащуватський ліцей», Долинівську філію КЗ «Гайворонський ліцей №1».   В ході проведення рейду  були проведені профілактичні бесіди з учнями щодо належного відвідування занять.

Шановні мешканці громади!

Якщо Ви бажаєте долучитися до допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, канцтоварами та шкільним приладдям, звертайтеся  у службу у справах дітей Гайворонської міської ради.