З ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї відповідальної місії, яка покладена на Бібліотеку.

В бібліотеках громади працюють висококваліфіковані кадри. Їхня праця, ініціатива, постійний пошук нових форм і методів роботи, творчий підхід до своєї професії багато в чому сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. Бібліотеки докладають багато зусиль, щоб бути багатофункціональними центрами розвитку громади, осередками дозвілля та просвітництва, доступною для населення ланкою інформаційної інфраструктури, діючим інструментом гуманітарної політики.