30 вересня- ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.

Служба в справах дітей Гайворонської міської ради щиро вітає прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

Доброта і любов ? головне, в чому відчувають потребу діти ? наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!