ПЕРСОНАЛЬНІ ПРЕМІЇ КРАЩИЙ ПЕДАГОГ ТА КРАЩИЙ УЧЕНЬ ГРОМАДИ

Під час проведення урочистостей з нагоди святкування 269-ї річниці Дня міста Гайворона було вручено персональні премії Гайворонської міської ради "Кращий педагог громади" та "Кращий учень громади".

Персональною премією "Кращий учень громади" відзначено Камінського Владислава, учня 11 класу КЗ "Гайворонський ліцей №2". Владислав учасник предметних олімпіад з англійської мови,   конкурсу читців сонетів Шекспіра,  міжнародного конкурсу FLEX, навчався в американському таборі під керівництвом волонтерів Корпусу Миру у місті Київ у 2019 та 2021 роках.  Є членом шкільного наукового товариства "Пошук". Став призером ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учень має високу громадянську позицію. Активно долучився до роботи молодіжного центру "Гайка" та став одним із трьох її лідерів.

Відповідно до рішення конкурсної комісії премію "Кращий педагог громади" отримала Тягай Варвара Євгенівна, учитель інформаційно-комунікаційних технологій КЗ "Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат". Варвара Євгенівна була учасником обласного семінару  по впровадженню "STEM-освіти" і якісно провела майстер-клас на тему:  "Розповідаємо складну історію за допомогою тайм-лайну". Є науковим керівником секції "Кібербезпека інформаційних та телекомунікаційних систем" Кіровоградської Малої академії наук. Її учні  Козира Володимир та Лисогор Ольга стали призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Також педагог активно запроваджує інноваційну STEM-технологію в освітній простір закладів освіти Гайворонської міської територіальної громади.

Вітаємо лауреатів премії та бажаємо їм подальших творчих успіхів!