З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

  • 483

Фото без опису


     Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Гайворонської об’єднаної територіальної громади!
          Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем вихователя та всіх дошкільних працівників.
    Безперечно, дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.
        Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
    Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.
       Щиросердно вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий період життя!
       Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків.
Міський голова
Роман ВОЛУЙКО