Оголошення про оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

На виконання Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та з метою доведення до громадськості інформації щодо планованої діяльності Товариства з обмеженою діяльністю "ГРАН ФОРМАТ", виявлення, збирання та врахування зауважень та пропозицій громадськості до планованої діяльності повідомляємо про оприлюднення повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою діяльністю "ГРАН ФОРМАТ".

З повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою діяльністю "ГРАН ФОРМАТ" можна ознайомитись на офіційному сайті Гайворонської міської ради https://haivoron-miskrada.gov.ua в розділі – громадські слухання.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 з дня оприлюднення повідомлення.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі за адресою:

26300, м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5, або на електронну адресу: haivoron_miskrada@i.ua