СПОРТИВНА ГРОМАДА

18 вересня в місті Первомайськ вдруге проходив Відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках і каное з нагоди відзначення Дня міста Первомайська та пам’яті ЗТУ Дмитрієва А.Л.. Понад 250 юних веслувальників зібралися на первомайському пляжі «Райдуга», щоб продемонструвати високий рівень підготовки. Формат змагань передбачав подiл за вiковими категорiями: 2008-2009 р.н. і молодші, 2006-2007 р.н., 2004-2005 р.н. Переможцi та призери змагань отримали медалi, грамоти та подарунки. Наші веслувальники вибороли 10 медалей.

• Молдованова Аліна - три золота в каное-одиниці, двійці та міксі;
  • Озерянська Олена - два золота в каное-одиниці, двійці та третє місце в міксі;
  • Герасимович Катерина перше місце в каное – двійці;
  • Шаманський Дмитро в каное-мікс, Шляховський Олег в каное-двійці , Чернієнко Віталій в каное-двійці - треті місця

19 вересня пройшов Відкритий Кубок Хмельницької області з традиційного карате. Боротьба була серйозною і вирішальною, адже за результатами змагань, переможець візьме участь в Чемпіонаті Європи! Гайворонські спортсмени мають наступні результати:

• Кудряшов Олег 4 місце;
  • Бойко Максим 4 місце;
  • Кривцов Ярослав 4 місце;
  • Кравець Михайло 2місце,
  • Мельник Олександр 3 місце. Особистим результатом Мельник Олександр затвердив своє місце в збірній і разом з командою в складі 8 чоловік представлятиме Україну на міжнародній арені.

Нехай ваша працьовитість та завзятість завжди приносять бажані результати та виводять на вищий рівень.