ВІДБУЛОСЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ ГАЙВОРОНСЬКОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МАН

17 вересня 2021 року на базі КЗ "Гайворонський ліцей № 2" відбулося консультаційне заняття Гайворонської філії Кіровоградської Малої академії наук за участю науковців та методистів з міста Кропивницького. На занятті були присутні:

- Акбаш К.С., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики, статистики та інформаційних технологій Центральноукраїнського ДПУ імені В.Винниченка;

- Ковальов Ю.Г., кандидат технічних наук, доцент кафедри фізико-математичних дисциплін, керівник Центру БПЛА Льотної академії НАУ;

- Жданова О.М., методист Кіровоградської МАНУМ;

- Казакова О.С., методист Кіровоградської МАНУМ.

Розпочала заняття Пошенко Ю.В., заступник міського голови, яка привітала учнів, педагогів  з початком роботи Гайворонської філії МАН у 2021/2022 н.р.  та вручила гостям із Кропивницького подяки Гайворонської міської ради за плідну співпрацю  із закладами освіти  громади.

Жданова О.М., яка є координатором роботи Гайворонської філії МАН, вручила подяки Кіровоградської МАНУМ  Касьяненко В.О. та Рябокучмі А.Д., директору та консультанту КУ "Гайворонський центр професійного розвитку педагогічних працівників; Грабовій З.П. та Головковій М.Ю, директору та заступнику директора з НВР КЗ "Гайворонський ліцей №1"; Поліщук  В.П., директору КЗ "Гайворонський ліцей №2".

Після урочистої частини учні ЗЗСО працювали по секціях, де вони мали змогу  поспілкуватися з провідними науковцями області щодо організації науково-дослідницької роботи.