ПРОДОВЖЕННЯ РЕЙДУ «УРОК»

  • 449

Фото без опису Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На території Гайворонської громади триває рейд «Урок», метою якого є виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до навчання, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Законом України «Про освіту» встановлено обов’язковість середньої освіти для кожного громадянина. Це означає, що навчально-виховним процесом мають бути охоплені всі діти громади віком від 6 до 18 років.

Рейди також були проведені по сім’ях , які перебувають на обліку служби у справах дітей та КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб» як такі , що знаходяться в складних життєвих обставинах. З батьками дітей проводилися профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти.

Шановні мешканці громади!У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо інформувати службу у справах дітей Гайворонської міської ради.