РОЗПОЧАТО РОБОТИ З ВПОРЯДКУВАННЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ

Фото без опису Фото без опису

В рамках підготовки об’єктів інфраструктури Гайворонської громади до осінньо-зимового періоду, відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Гайворонської міської ради розпочав заходи з облаштування території полігону твердих побутових відходів (селищних сміттєзвалищ) на території Хащуватського старостинського округу, а саме в селі Хащувате. До робіт залучено працівників та техніку КП «Гайворонський комунальник». Згідно з плану будуть проведені роботи з обвалування та підгортання ґрунтово-глинистих присипок на території сміттєзвалища бульдозером. Надалі роботи будуть проведені і в інших селах громади.

Звертаємося до мешканців селищ з проханням не смітити і разом підтримувати чистоту довкілля. У разі наявності накопичення побутових відходів, або якщо мешканці стали свідками несанкціонованого вивезення побутових відходів, сміття на території села просимо оперативно інформувати старосту та працівника відділу житлово-комунального господарства (тел.: 096 018 6971)

Порядок та благоустрій території селища залежить від кожного з нас!