З ДНЕМ РЯТІВНИКА!

  • 638

Фото без опису
Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони! Від імені Гайворонської міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника.
Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.
Дорогі наші герої! Прийміть слова вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Бажаю щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам та, як можна менше тривожних викликів!
Міський голова                                                                                                 Роман Волуйко