15-ТА ПЕРЕМОГА У ЗМАГАННЯХ З РАКЕТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

Авіа- та ракетомодельний спорт є візитівкою комунального закладу  «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», який їх проводить  щорічно з 1948 року. Впродовж 14-15 вересня 2021 року свою майстерність демонстрували юні авіа- та ракетомоделісти Гайворонської та інших територіальних громад, які проводилися на базі аеродрому села Федорівка Кропивницького району.

Метою проведення змагань є популяризація та пропаганда науково-технічної творчості, зокрема авіамодельного спорту.

Особливого настрою  учасникам додав показовий політ літаків, котрий був організований керівництвом аеродрому та майстерно здійснений пілотами-віртуозами.

Змагання відбулися за підтримки департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та підготовки для здобуття перемоги!

В командній першості з ракетомодельного спорту, не залишивши шансу на перемогу супернику, володарями І місця стала  команда КЗ «Гайворонський Центр дитячої та юнацької творчості» в такому складі:

• Панасюк Юрій (учень 9 класу КЗ «Гайворонський ліцей №1») – отримав 2 медалі;
  • Зеленянський Іван (учень 6 класу«Гайворонський ліцей №1») – отримав 1 медаль;
  •  Сербін Ілля (учень 8 класу «Гайворонський ліцей №2») – отримав 1 медаль.

Керівник команди-переможця Майданюк Олександр Миколайович.

Вихованці, які здобули  перемогу були нагороджені Кубком та дипломом комунального закладу  «Кіровоградський  обласний центр науково-технічної  творчості учнівської молоді».