СУЧАСНІ БУКВАРІ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Вчора, 14 вересня, депутат міської ради Павло Казміровський завітав до першокласників Червоненської філії КЗ «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради, подарувавши їм комплекти букварів та привітав з початком нового навчально року.

«Буквар» для 1 класу (у 2-х частинах) створений відповідно до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти, розробленої авторським колективом під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник побудований за класичними традиціями, перевіреними багаторічною практикою. Запропоновано сучасні, інноваційні підходи до презентації методики навчання мови і мовлення та інтерактивні форми навчання.

Дирекція та педагогічний колектив навчального закладу висловлює подяку депутату за увагу до підростаючого покоління, доброту та щедрість.