ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Жителі села Бугове Гайворонської міської територіальної громади відзначили День села.
Сьогодні поблизу сільської бібліотеки зібралась дружня родина села Бугове. Цьогоріч свято вперше відбувається у складі громади. Привітати мешканців села завітала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Заряна Хмара, побажала усім міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя, а селу – розвитку та процвітання. На святі відзначили найстаршого та наймолодшого жителів села. Також подарунками та подяками було нагороджено ветеранів праці, постійних учасників виставок декоративно прикладного мистецтва, не оминули увагою і жительку села, яка сьогодні святкує своє день народження.
Працівники центру культури та дозвілля Гайворонської міської ради підготували для односельців чудову концертну програму за участі аматорів міського будинку культури.