З ДНЕМ СЕЛА

Від імені Гайворонської міської ради, її виконавчого комітету та депутатського корпусу  прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — 190-ї річниці Дня села Бугове.
Ваше невеличке село споконвіку славилося своїми працьовитими людьми.
День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.
Дозвольте мені привітати Вас всіх із Днем села! Зичу усім Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання. Зі святом Вас!