ОТРИМАЙТЕ КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГРОМАД ВІД МОЛОДІ: СТАРТУЄ КОНКУРС

  • 403

Фото без опису

Територіальні громади України мають нагоду отримати свіжі погляди на локальні управлінські виклики від студентства, молодих фахівців та фахівчинь. Для цього варто запропонувати власний виклик (кейс) на розгляд молоді до 10 вересня.

Така нагода відкривається в рамках проєкту «Skills Up Camp», що реалізовується громадською організацією CASERS в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.

Мета проєкту — допомогти громадам впоратися з нагальними проблемами завдяки співпраці з креативною молоддю. Так, громади зможуть поділитися реальними викликами (кейсами) та отримати нестандартні рішення.

Кейс — опис конкретної задачі, проблеми, виклику, які наразі стоять перед керівництвом громади та вирішення якої матиме позитивний економічний або соціальний ефект для жителів та жительок громади. Тематика необмежена — від екологічних викликів до транспортних проблем.

Запрошуємо громади подавати кейси до участі у проєкті — https://bit.lv/casescallforhromadas. Кінцевий термін заповнення форми — 12:00, 10 вересня 2021.

В рамках проєкту будуть відібрані щонайменше 5 найцікавіших проблематик, що будуть оформлені у кейс та представлені молоді в рамках кейс-чемпіонату. Представники та представниці ТГ увійдуть до складу журі конкурсу та оберуть кращі рішення, які учасники та учасниці представлять у фіналі. Організатор кейс-чемпіонату — громадська організація CASERS.

Для громад участь у проєкті — це чудова можливість:

отримати свіжі ідеї вирішення нагальних управлінських задач,

поліпшити співпрацю з молоддю на регіональному та національному рівні,

познайомитися з колегами та колежанками з інших ТГ та обмінятися досвідом,

налагодити комунікацію з бізнесом, адже у проєкт будуть залучені ментори та менторки від провідних компаній.

Запропонувати кейс: https://bit.ly/casescallforhromadas Кінцевий термін подачі кейсів — 10 вересня 2021 року, 12:00.

Додаткова інформація у організатора кейс-чемпіонату, CASERS: support@casers.org

CASERS (Кейсерс) — громадська організація, що через метод case study об'єднує бізнес, держуправління і систему освіти для розвитку практичного навчання та покращення рівня підготовки молодих спеціалістів та спеціалісток.

Проєкт «Skills Up Camp» реалізовується в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом - БУР, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International (MCI), Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine та Zinc Network.