ФОРУМ «РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»

Сьогодні в Одесі за участі Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка проводиться регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування», в якому беруть участь міський голова Роман Волуйко та заступник міського голови Юлія Пошенко.

Під час заходу виступають спікери, проводяться тематичні панелі та дискусії щодо впровадження та контролю нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання освітніх закладів тощо. Також заплановано дискусію у форматі запитань-відповідей.

Крім того, під час практичної панелі - команда ГО “Національної асоціації громадського харчування” продемонструє можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин приготує обід в асортименті з шести страв для 700 людей - учасників форуму та презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування. До кінця листопада 2021 року МОН планує провести ще три подібні форуми у різних областях України.