ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ "СТРАТЕГІЧНІ, ОПЕРАЦІЙНІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ" СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Гайворонської міської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект "СТРАТЕГІЧНІ, ОПЕРАЦІЙНІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ" СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ Гайворонської міської територіальної громади на період до 2027року.

Проект спрямований для вирішення спільних проблем мешканців міста та усіх сіл, які увійшли до складу громади та реалізації спільних завдань щодо економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, якості життя у громаді через ефективне використання ресурсів та реалізацію спільних інтересів влади, громади та бізнесу.

Стратегічний план розвитку спрямовано на місцевий економічний розвиток як процес стратегічного партнерства влади, громади та бізнесу Гайворонської міської ради та сільських рад, які об’єдналися. Всі території системи розселення об’єднуються розвиненими територіально-виробничими, трудовими та соціально-культурними зв’язками і внутрішньосистемною інженерно-транспортною інфраструктурою, взаємодоповненістю економічної бази та оздоровчо-рекреаційного господарства і тяжіння до системоформуючого центру – міста Гайворона.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту розміщено на офіційному сайті Гайворонської міської ради за посиланням: https://haivoron-miskrada.gov.ua/news/1631095560/

Зауваження та пропозиції щодо проекту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті міської ради за адресою: Гайворонська міська рада 26300, Кіровоградська область, м. Гайворон, вул. Василя Стуса, 30, тел. 05254 2-17-35, e-mail: haivoron_miskrada@i.ua