ЗА ПОРУШЕНННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ ПРИТЯГНУТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 18 ОСІБ

В період з липня по серпень до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Гайворонської міської ради надійшли протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. Всі протоколи були складені за ст.152 КУпАП, яка передбачає накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів. Більшість протоколів стосувалися спалювання сухої рослинності.

Тож сьогодні, за результатами роботи комісії було накладено 15 адміністративних штрафів на правопорушників міста Гайворона, села Червоне та села Хащувате в розмірі 340 грн та 3 штрафи по 595 грн.

Адмінкомісія вкотре закликає громадян берегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Кожен житель громади має пам’ятати, що сміття можна вивезти цивілізовано. І це, до речі, обійдеться значно дешевше, аніж сплатити штраф за його спалювання. Звернутися можна до КП «Гайворонський комунальник», яке має відповідну техніку: трактори, самоскиди, навантажувачі. Вивезення причепу під завантаження відходів (4 куб) обійдеться всього 403 грн. (додаткова сума за сміттєзвалище не сплачується).